• "Noc w szkole"

• Za nami kolejna, już 9., edycja Nocy w szkole. W piątek o godzinie 17 przed szkołą stawiło się 60 uczniów klas IV-VIII. Wszyscy obładowani śpiworami, materacami i poduszkami. Na uczniów tego dnia czekały zawody sportowe, burgery i dyskoteka. Wszyscy bawiliśmy się świetnie i na pewno będzie to dla nas niezapomniana noc.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować państwu Tolis, za poświęcenie swojego czasu i przygotowanie dla nas pysznych burgerów.

Mamy nadzieję, że za rok widzimy się po raz kolejny.

• 30 Akcja "Sprzątania Świata"

• Nasza szkoła dołączyła do 30. Akcji Sprzątania Świata. W tym roku tematem przewodnim było: "Wszystkie śmieci są nasze".

Sprzątała cała szkoła i przedszkole.

Uczniowie klas I-V sprzątali teren osiedla, natomiast uczniowie z klas VI-VIII wspólnie z Kołem Wędkarskim, Parkami Krajobrazowymi, Klubem Seniora, pracownikami FMK i wychowankami Schroniska Młodzieżowego sprzątali teren zbiorników Góry w Gackach.

Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.

• III edycja Biegu Fair Play

• W dniach 07-15.09 w naszej szkole zorganizowane były biegi i spotkania edukacyjne na temat idei fair play. Uczestniczyliśmy w III edycji #BieguFairPlayPKOI.

• Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• Nowy rok szkolny 2023/2024 w naszej szkole uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor, która serdecznie przywitała uczniów, rodziców, grono pedagogiczne. Początek roku szkolnego to dla każdego ucznia ważny moment oznaczający wejście w nowy etap edukacji. Dla większości oznacza on przejście do wyższej klasy, dla niektórych do nowej szkoły, a dla najmłodszych początek nowej przygody w klasie I.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy jak najwyższych ocen i sukcesów.